На ЄЮОФ в Баку львівський плавець Георгій Лукашев посів 4 місце

24/07/2019

Сьогодні українські плавці продовжили свої виступи на ХV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який триває в Баку (Азербайджан).

У фінальних запливах Георгій Лукашев (батерфляй, 200 м) та Вадим Науменко (комплексне плавання, 200 м) показали чудові результати – 2:02.44 та 2:03.66 відповідно, посівши четверті місця на своїх дистанціях.

Слід відзначити, що обидва хлопця покращили свої особисті рекорди.

Старший тренер молодіжної команди з плавання Юрій Зевін, який знаходиться з нашими спортсменами в Баку, в бесіді з прес-службою Національного олімпійського комітету України відзначив: «Дійсно, хлопці фінішували з хорошими показниками. Якщо ми бачимо, що спортсмени покращують результати, це означає одне – ми йдемо правильним шляхом. Можу впевнено сказати, що зараз українське плавання знаходиться на підйомі! Сьогодні його рівень на голову вищий від того, яким був у попередні роки».

Після старту Георгій Лукашев сказав: «Так, і я, і Вадим показали найкращий свій час, але зупинилися в кроці від медалей. Шкода. Дуже хотілося увійти у трійку призерів», – сказав нам Георгій Лукашев.

http://noc-ukr.org/news/18803/

 

Інші новини

ukУкраїнська