Представники Львівського та Донецького відділень НОК України обговорили актуальні питання подальшої співпраці

25/07/2019

Не вперше керівництво відділення НОК Україниу Львівській області провело ділову зустріч зі своїми колегами та справжніми друзями з олімпійської Донеччини.

Зокрема, за участі голови відділення Юрія Турянського, першого заступника голови Юрія Майбороди, відповідального секретаря Оксани Вацеби та виконавчого директора Христини Опьоли, відповідальний секретар відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора, який прибув до Львова зі збірною командою Донеччини на юніорський чемпіонат України з кульової стрільби, поінформував про поточні справи, про крупні спортивні події, що відбуваються в Слов’янську, Краматорську, Бахмуті та інших українських містах донецького краю.

Двостороння розмова тривалапро участь донеччан та львів’ян у Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2019 в Баку, про підсумки участі спортсменів двох областей в других Європейських Іграх в Мінську; про можливості співпраці суб’єктів олімпійського руху, про перебіг всеукраїнської акції «Олімпійське літо», про потенціал руху «Спорт для всіх» й загалом про суспільно-політичну ситуацію.

Цікавими виявилися й спільні міркування щодо відзначення ювілеїв регіональних відділень, оскільки саме Донецьке відділення одне із перших в Україні, зокрема у вересні ц.р., святкуватиме своє 25-річчя. Відтак Олімпійська родина Львівщини готуватиметься до такого ж ювілею в травні 2020 року.

На зустрічі був присутнім також журналіст Василь Танкевич, представники партнерських організацій.

Під час зустрічі вкотре було засвідчено про важливість і необхідність горизонтальних зав’язків між західними та східними регіонами України, в т.ч. й в ділянці олімпійського спорту.

Інші новини

ukУкраїнська