Учасниця Оліміпади-2004 року Юлія Коростильова передала свою парадну форму для олімпійської експозиції України в Українському Музеї спорту США

27/07/2019

За сприяння голови Української Спортової Централі Америки і Канади (УСЦАК) Мирона Бицав Українському Музеї спорту СШАформується українська олімпійська експозиція.

За підтримки НОК України для цієї експозиції передаєтьсяспортивний одяг та різний реманент українських олімпійців різних років. Вже передано зразки спортивної форми членів національних збірних останніх Оліміпад, окремі костюми уславлених олімпійців України, а голова комісіїНОК України «Закордонне українство» Василь Карленко передав власну спортформу з Ліллегаммера-1994:  куртку та хутряну шапку.

До унікальної й благородної акції передачі особистої спортивної форми долучилася й провідна членкиня національної збірної команди України з кульової стрільби, майстер спорту України міжнародного класу, учасниця Ігор Олімпіади 2004 року в Афінах, львів’янка Юлія Коростильова. Відтак незабаром в музейній експозиції за океаном опиниться парадна олімпійська форма з уславленої спортивної родини Львова. Нагадаємо що в тренерського подружжя, Заслужених тренерів України Валентини та Сергія Коростильових, окрім Юлії Коростильової, учасником Олімпійських Ігор 2016 року є і її молодший брат Павло Коростильов, який володіє ліцензією на Ігри-2020, золотом та світовим рекордом Юнацької Олімпіади 2014 року, бронзовою медаллю других Європейських Ігор-2019, титулом неодноразового чемпіона й рекордсмена світу та Європи у стрільбі з пневматичного пістолету.

Висловлюємо щиру подяку за добру волю талановитої спортсменки!

Інші новини

ukУкраїнська