Всеукраїнська акція НОК України OlympicLab відбулась в дитячому закладі відпочинку «Старт»

02/08/2019

Нещодавно, в межах організації активного дозвілля у місцях відпочинку дітей, відбулась низка заходів та зустріч з титулованою спортсменкою.

До дитячого закладу відпочинку «Старт» завітали представники Олімпійського комітету України у Львівській області та зірковий гість – майстер спорту України міжнародного класу, Чемпіонка Європи 2017 року Катерина Крива.

Понад 100 дітей від 8 до 16 років взяли участь у Всеукраїнській акції НОК України OlympicLab у напрямку «чат з олімпійцем». Спершу учасники заходу мали можливість поспілкуватись з зірковим гостем, довідатись про цікаві історії спортивного життя спортсменки, а також отримати безцінні поради. Не кожен з дітей займається спортом, але кожному стала в нагоді зустріч з Катею адже дисципліна, вміння організовувати свій час, розвиватись та самовдосконалюватись та наполегливо йти до своєї мети – знадобиться кожного у повсякденному житті.

В межах Олімпійського літа була також проведено низка спортивних змагань, де діти мали нагоду випробувати свої сили у подоланні перешкод, стрибках на скакалці, відтисканні та в олімпійській вікторині.

Найкращі були нагородженні медалями та подарунками від НОК України. Позитивні емоції та гарний настій надихнули дітлахів на нові перемоги, адже всі учасники свята отримали сувеніри на спортивну тематику.

Більше світлин з заходу на нашій сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/vnoclviv/ 

Інші новини

ukУкраїнська