Олімпійське літо триває в таборі відпочинку “Росинка” на Жовківщині

14/08/2019

13 серпня, у дитячому таборі відпочинку «Росинка», Жовківського району с.Зіболки, відбулись спортивно-інтелектуальні та розважальні заходу в межах Олімпійького літа. Організаторами свята стали відділення НОК України у Львівській області спільно з обласним центром “Спорт для всіх” і звісно весь колектив табору який любязно зустріли почесних гостей.

На святкування до табору завітали: чемпіонка Європи та етапів Кубка Світу, чемпіонка світу серед молоді, майстер спорту України міжнародного класу з триатлону Софія Прийма, начальник відділу спорту Жовківської райдержадміністрації Ольга Калиновська, заступник директора обласного центру “Спорт для всіх” Ірина Підлужна та представник Відділення НОК України у Львівській області Настя Дмитренко.

Близько 200 школярів віком від 6 до 16 років взяли участь в олімпійський розминці #DoLikeOlympians, позмагались у футболі, баскетболі 3х3, настільному тенісі та подоланні “смуги перешкод”. Також в межах свята відбулась тематична вікторина та спілкуання із Софією, під час якої титулована спортсменка розповіла, що ж таке триатлон! У дітей звісно виникло багато запитань на які Софія охоче давала відповіді.

Переможці та призери спортивних змагань Олімпійського літа були нагороджені медалями та подарунками, а головне позитивними емоціями.

Подарунки на згадку про відвідування табору отримали і наші гості.

Голова Відділення Юрій Турянський подякував усім за активну участь, злагоджену співпрацю , а основне, що  Софія Прийма знайшла час у своєму тренувальному процесі і змогла поспілкуватись та надихнути дітей до занять спортом та активного відпочинку. Адже Олімпійсське літо ще триває.

 

Інші новини

ukУкраїнська