Марія Винник: шлях до бронзи чемпіонату світу серед юніорів (відео всіх сутичок)

16/08/2019

Учора на чемпіонаті світу з боротьби, який проходить у столиці Естонії Таллінні, бронзову медаль у ваговій категорії до 50 кг виборола 17-річна львів’янка Марія Винник.

Виступ нашої юної борчині для сайту Асоціації спортивної боротьби України прокоментувала старший тренер молодіжної збірної з жіночої боротьби Катерина Бурмістрова:

“Марія Винник першу зустріч у кваліфікації дуже впевнено перемогла у єгиптянки Ахмед з рахунком 12:2.

Qual. WW – 50 kg: M. VYNNYK (UKR) v. H. AHMED (EGY)

Потім в 1/8 поступилася японці Сусакі, яка, до речі, вже є дворазовою чемпіонкою світу серед дорослих. І на цьому боротьба в перший день для Марійки закінчилася.

1/8 WW – 50 kg: Y. SUSAKI (JPN) v. M. VYNNYK (UKR)

Але вона все ж таки зібралася і на другий день провела три дуже напружені зустрічі. Дві з яких втішні – з румункою Пріцепуту (рахунок 9:1) та індускою Нілам (рахунок 13:9).

Repechage WW – 50 kg: S. PRICEPUTU (ROU) v. M. VYNNYK (UKR)

Repechage WW – 50 kg: M. VYNNYK (UKR) v. N. NEELAM (IND)

Та третя – малий фінал з дуже принциповою суперницею з Еквадору Йепез Гузман, котрій вона програла на тогорічному чемпіонаті світу. Проте цього разу сутичка завершилась з рахунком 9:9 на користь Марії».

BRONZE WW – 50 kg: M. VYNNYK (UKR) v. L. YEPEZ GUZMAN (ECU)

Голова відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Турянський вітає Марію та її тренера Ореста Скобельського з успішним виступом на юніорському світовому форумі і бажає подальших успіхів на найпрестижніших спортивних турнірах!

Інші новини

ukУкраїнська