Завтра «Галичанка» зіграє матч за гандбольний Суперкубок України-2019

23/08/2019

У суботу, 24 серпня, у спорткомплексі БВУФК (Бровари) відбудеться поєдинок за Суперкубок України-2019 з гандболу серед жінок. За почесний трофей боротимуться дві найсильніші команди Суперліги – чемпіон – львівська «Галичанка» та віце-чемпіон – ужгородські «Карпати».

Львівська «Галичанка» п‘ятий сезон поспіль перемагає у чемпіонаті України в Суперлізі, однак й ужгородські «Карпати» змагаються завзято. Щосезону протистояння цих команд не лише є напруженим, але й непрогнозованим – важко вгадати, хто ж переможе у наступному матчі. Отож, гра за Суперкубок України обіцяє стати однією з найцікавіших та наяскравіших гандбольних подій 2019 року.

Початок матчу о 17 год. Відео трансляцію Суперкубка-2019 «Галичанка» – «Карпати» покажуть XSPORT та Мост Відео.

Як повідомляє Федерація гандболу України, буде цікаво не лише під час матчу. Організацією музично-розважальної частини Суперкубка займається команда переможця шоу “Голос Країни” Ігоря Грохоцького.

Суперкубок України проходитиме вчетверте, і всі попередні роки його виборювала львівська «Галичанка».

Додамо, що гандболістки «Галичанки» неодноразово здобували звання кращих гравців Суперкубка. Кращим гравцем у 2016 році було визнано Марину Коновалову. Найрезультативнішою гравчинею Суперкубка-2017 стала півсередня «Галичанки» Наталія Стрюкова. А торік нагородили капітана Наталію Савчин як кращого гравця львів’янок, повідомляє сайт ГК «Галичанка».

Інші новини

ukУкраїнська