Станіслав Горуна – один з перших в історії українського карате удостоєний звання “Заслужений майстер спорту України”

29/08/2019

Вперше в історії українського карате наші провідні спортсмени удостоєні почесного звання «Заслужений майстер спорту України».

Наказом Міністерства молоді і спорту від 25 серпня 2019 року почесне звання присвоєно чемпіонам ІІ Європейських ігор Станіславу Горуні зі Львова та Аніті Серьогіній з Чорноморська, віце-чемпіонці ІІ Європейських ігор, одеситці Анжеліці Терлюзі та віце-чемпіонові світу 2018 року Валерію Чоботарю з Чернівців.

Це гідне визнання видатних досягнень кращих каратистів України, з якими пов’язані великі здобутки останніх сезонів та олімпійські надії щодо Токіо-2020.

Посвідчення та знаки спортсменам вручив президент Української федерації карате Сергій Левчук. Ця радісна подія відбулася в японському місті Хіно, де члени збірної України почали тренувальний збір напередодні перших великих стартів осені – етапу Прем’єр Ліги в Токіо (6-8.09) та етапу Серії А в Сантьяго (20-22.09), повідомляє сайт Ukrainian Karate Federation.

Також наказом Міністерства звання «Майстер спорту міжнародного класу» присвоєно львів’янкам Галині Мельник та Діані Шостак – чемпіонкам Європи 2019 року в командному куміте, та Ігорю Угнічу з Сум, призеру чемпіонатів Європи.

Голова відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Турянський щиро вітає львівських спортсменів та їх тренера Антона Нікуліна з присвоєнням почесних звань і бажає не зупинятися на досягнутому.

Інші новини

ukУкраїнська