Львів’янка Вероніка Марченко стала чемпіонкою Європи зі стрільби з лука серед військовослужбовців

31/08/2019

Сьогодні, 31 серпня, у грецькому місті Ламія-Фермопіли завершився 1-й чемпіонат Європи зі стрільби з лука серед військовослужбовців, що проводиться Міжнародною радою військового спорту CISM. В заключний змагальний день скарбничка збірної України нарешті поповнилась золотою медаллю. В особистому заліку серед жінок перемогу здобула титулована львівська лучниця Вероніка Марченко, повідомляє Навчально-спортивна база літніх видів спорту МОУ – СКА Львів.

Нагадаємо, 30 серпня, жіноча команда України у складі Вероніки МарченкоСоломії Трапезнікової і Соломії Гнип (усі – львів’янки) здобула срібні медалі, а ще один львівський лучник Юрій Гавелко виборов “бронзу” в особистому заліку. Днем до цього, 29 серпня, в командному заліку чоловіча команда у складі львівських лучників Сергія Макаревича, Юрія Гавелка та Ярослава Мокринського виборола “бронзу”.

Голова відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Турянський вітає медалістів та їх тренерів з успішним представленням львівської школи стрільби з лука на європейському рівні і бажає подальших переможних стартів!

 

 

Інші новини

ukУкраїнська