Станіслав Горуна: «Вже п’ять років я гордо ношу оселедець!»

02/09/2019

Героєм чергового випуску програми «Олімпійські історії» на “5 каналі” став уславлений львівський каратист, чемпіон Всесвітніх і Європейських ігор Станіслав Горуна.

– 2017 року ми дізналися про включення карате в олімпійську програму на Олімпійські ігри 2020 року в Токіо, – розповів один із найсильніших каратистів світу. – Це був фурор, після чого дуже зросла увага до карате, як до виду спорту. Немаленьку роль в тому відіграв Національний олімпійський комітет, який долучається до кожної з наших подій. Завжди ми відчуваємо підтримку НОК, привітання.

Під час програми Станіслав показав декілька вправ і дам деякі поради для тих, хто тільки планує займатися карате і також для тих, хто вже зробив перші кроки в цьому виді спорту. Також атлет для програми «Олімпійські історії» приготував веганське морозиво.

Окрім того, Станіслав розповів про свій оселедець.

– Оселедець виростити не так просто насправді, – поділився з програмою львівський спортсмен. – В мене близько року на то пішло. Спершу виглядало не дуже гарно і симпатично. Але зараз я задоволений. Вже з 2014 року і до сьогодні я гордо ношу оселедець.

“Олімпійські Історії” від 31.08.2019

Інші новини

ukУкраїнська