У Львові стартували 56-ті Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь 2019»

10/09/2019

На стадіоні навчально-спортивної бази ЛОО ФСТ «Динамо» у Львові стартували 56-ті Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь 2019», присвячені 50-річчю участі львівських спортсменів у чемпіонаті світу. Сьогодні відбулося урочисте відкриття змагань, участь у якому, зокрема, взяв голова відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Турянський.

Цього року на турнірі змагається понад 280 лучників (це рекордна кількість) з України, Білорусі, Грузії, Узбекистану, Польщі, Ізраїлю, Великої Британії і США. Змагання проводяться серед наступних вікових груп: дорослі спортсмени та кадети 2002 р.н. і молодші зі стрільби з лука (олімпійський лук) та юніори 1999 р.н. і молодші зі стрільби з лука (блочний лук).

Змагання триватимуть до 14 вересня. Цього дня о 10:30 год. на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С.Крушельницької розпочнуться фінали змагань.Варто додати, що змагання «Золота осінь» проводяться у Львові з 1964 року і є нині важливим рейтинговим змаганням в Україні, включеним до міжнародного календаря Всесвітньої федерації стрільби з лука.

Інші новини

ukУкраїнська