Олімпійський тиждень у Львівському училищі фізичної культури розпочався традиційним кросом

16/09/2019

З відзначенням Дня фізичної культури і спорту розпочалися й акції Національного олімпійського комітету України «Всеукраїнський олімпійський урок» і «Олімпійський тиждень».

На Львівщині 14 вересня відбулася традиційна відкрита першість з легкоатлетичного кросу. Дівчата і молодші юнаки долали дистанцію 1 000 метрів, а юнаки 11 класу та студенти – 2 000 метрів.
На почесну варту під час виконання державного та олімпійського гімнів були покликані кращі вихованці відділення вільної боротьби: Марія Винник, Дарина Мацола, Манола Скобельська та Андрій Чекмак.
Директор училища, заступник голови відділення НОК України у Львівській області Степан Родак наголосив на значенні ідеалів і цінностей, які звеличують в гармонійне ціле якості тіла, волі та розуму о окреслив сутність олімпійського гасла: «Швидше! Вище! Сильніше!», а також вручив подяку директорці парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Стрийський парк» Олені Мазурик, оскільки на унікальних м’яких гравійних доріжках чимало років поспіль тренуються юні легкоатлети, борці, футболісти, гандболістки, п’ятиборці.
Учасників легкоатлетичного кросу вітали голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської  обласної ради Петро Жукровський та вчитель зі спорту відділення санного спорту, випускник училища, учасник Зимових Олімпійських Ігор-2006 року Олег Жеребецький.
Окрім суто спортивного змагання, ця першість покликана згуртувати учнів та студентів об’єднатися навколо ідеї олімпізму, актуалізувати бажання розвиватися та удосконалювати свої здібності, формувати свідоме прагнення до здорового способу життя та сприяти вихованню почуття патріотизму, гордості за спортивні успіхи на славу рідної країни.
Після завершення усіх пробігів відбулося нагородження переможців та призерів легкоатлетичного кросу з врученням подарунків від НОК України.

Інші новини

ukУкраїнська