У Львові вдруге пройде міжнародний турнір з боксу класу “А” Lviv Boxing Cup

02/10/2019

З 8 до 12 жовтня Львів прийматиме міжнародний відкритий турнір з боксу Lviv Boxing Cup 2019. Поєдинки проходитимуть на Велотреку СКА (Клепарівська, 39А). Вхід на змагання буде вільний.

Lviv Boxing Cup – міжнародний турнір з боксу класу «А», внесений до офіційного календаря AIBA. Започаткований у Львові у 2018 році. Перший турнір відбувся у форматі матчевої зустрічі, у якій взяли участь збірні команди Куби, Польщі, Білорусі та України. Глядачі побачили на рингу переможців та призерів чемпіонатів світу, Європи та Олімпійських ігор. Змагання відвідало понад 10 тисяч шанувальників боксу. Онлайн трансляція поєдинків перевищила 100 000 переглядів. Турнір у Львові став вдалим етапом підготовки збірної України до Європейських ігор.

У 2019 році Lviv Boxing Cup буде проводитися за олімпійською системою. Очікується приїзд найсильніших боксерів 20 збірних команд світу: Китаю, Індії, Куби, Казахстану, Узбекистану, Алжиру, Марокко, Польщі, Угорщини, Білорусі, Молдови, Японії, Литви, Латвії, Естонії, Фінляндії, Азербайджану, Вірменії, Кувейту та України.

Lviv Boxing Cup – рейтинговий турнір, переможцям якого буде присвоєно звання Майстер спорту міжнародного класу, а ті, що посядуть друге і третє місця, стануть майстрами спорту.

Інші новини

ukУкраїнська