“В них дуже сильні кидки, які рідко побачиш в чемпіонаті України”: сьогодні “Галичанка” зіграє з румунською “Маґурою” (Відеосюжет)

12/10/2019

У суботу, 12 жовтня, львівська гандбольна «Галичанка» зійдеться у єврокубковому протистоянні із румунською «Маґурою». Перший матч другого туру Кубка ЄГФ відбудеться в Румунії, йдеться у сюжеті журналістки Марії Кулачковської на Zaxid.net.

Голкіпер Марія Гладун розповідає: «Ми передивлялися гру суперниць і розуміємо, що найбільше уваги вони будуть приділяти дальнім кидкам. Гравцям, які йдуть на задній лінії: В них дуже сильні кидки, які рідко побачиш в чемпіонаті України».

Капітан Наталя Савчин додає: «Румунки ‒ дуже досвідчена команда. В них всі гравці ‒ за 30 років і більше. Так шо ми, в принципі, мали би їх «перебігати». Вони такі досвідчені, тож помилок роблять мало. Мало втрат. З ними потрібно грати дуже зосереджено. Там такі міцні дівчата, скажемо так» (усміхається).

В елітному дивізіоні Румунії виступають аж 14 команд. На відміну від української Суперліги, де змагаються лише 6 клубів. Відтак у суперниць значно більше ігрової практики. Тренерка Анжела Савченко зазначає: «У їхньому чемпіонаті дуже велика конкуренція. Там перші 10 команд, напевно, можуть зробити сюрприз одна одній. Тому в них, звичайно, й ігор багато. І в Кубку ЄГФ грає три румунські команди».

За «Маґуру» у цьому сезоні виступає ексгаличанка, добре відома львівським глядачам Тамара Смбатян. Щоправда, зараз гандболістка відновлюється після травми. Наталя Савчин розповідає: «Ми недавно з Тамарою бачилися в збірній. І вона казала, що обов’язково буде на грі у Львові. От не знаю, кого вона буде підтримувати: чи рідну Україну і свою першу команду, чи все-таки теперішню. Хоча нам не здавала їхні секрети. Так шо не знаю» (усміхається).

На боротьбу із грізними опонентками підопічні Тетяни Штефан налаштовані по-бойовому. А підтримати львівську команду у рідних стінах можна буде 19 жовтня у палаці спорту «Галичина». Старт поєдинку — о 18:00.

Інші новини

ukУкраїнська