Про секрети тренувань львівських лучників на VII Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців у Китаї

22/10/2019

Армійська команда зі стрільби з лука, до складу якої входять львів’яни Вероніка Марченко, Соломія Гнип, Соломія Трапезнікова, Жанна Наумова та Сергій Макаревич представляють Україну на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games).

Спеціальний кореспондент АрміяInform Катерина Климченко поцікавилася, як розпочинається звичайний день наших армійців і була приємно здивована, адже кожний день у них розпочинається з шикування у військовій формі. Винятком можуть бути лише змагання, як от зараз. Не з чуток знають, що таке чергування, адже доволі часто заступають у них.

Про секрети тренування наших лучників, які допомагають не лише влучно стріляти, а й бути завжди у гарній формі, витривалими та непереможними розповів срібний призер чемпіонату світу Сергій Макаревич.

— Тренування у нас завжди за розкладом по 2-3 години на день, незалежно від погоди та свят. Ми військові, тому нам не звикати до такого графіку. А з приводу нарядів, мені навіть подобається в них заступати, — поділився Сергій.

Отже, перша вправа — це розминка, яка складається із загальної фізичної підготовки, щоб розім’яти тіло та не заподіяти йому ніяких травм.

Після, лучники проводять вже іншу спеціальну підготовку — розминають руки резиновими джгутами. Це тренування робиться для більш точного виконання удару.

Одним із важливих елементів підготовки є плавання. Велика кількість кисню надходить до м’язів, а це змушує регулювати дихання, а також формує такі риси, як цілеспрямованість, витривалість, дисциплінованість та допомагає у зміцненні плечових м’язів.

Коли пройшов таку підготовку — можна розпочинати саму стрільбу. На кожному тренуванні кожен спортсмен повинен вистрілити 200 стріл.

Найголовніше, з чого складається лук — це рукоятка та «два плеча», на яких натягується тятива. Потім йде система стабілізаторів — це для того, щоб приціл добре стояв та лук не хитало на вітру, ну і звичайно, це сам приціл.

Армійці вже стартували на 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців (7th CISM Military World Games). Боротьба за нагороди буде дуже важкою, адже у наших спортсменів найголовніші суперники — це представники Китаю та Франції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жіноча збірна України зі стрільби з лука позмагається за “бронзу” на VII Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців

Інші новини

ukУкраїнська