Львівські грації змагаються на чемпіонаті України з художньої гімнастики серед групових вправ та серед спортивних клубів в Ужгороді

23/10/2019

22 жовтня на урочистому відкритті учасників змагань в ужгородському спорткомплексі “Юність” вітали представники влади міста та області. За словами організаторки – голови Закарпатської федерації художньої гімнастики Валентини Плавайко, у чемпіонаті цьогоріч беруть участь близько тисячі гімнасток, а саме понад 920 спортсменок із різних куточків України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської та інших областей. Розпочали з виступу зірок змагань – збірної команди України з художньої гімнастики.

Автентичний танець учасникам та гостям подарували вихованці ужгородського центру творчого розвитку дітей та дорослих “Зіраті Зефірчик”, після чого відбувся парад учасників. Грацію та пластичність гімнастки продемонстрували під час показових виступів. Своєю чергою, члени журі відзначили високий рівень підготовки спортсменів.

Змагання триватимуть до 25 жовтня.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Інші новини

ukУкраїнська