Сергій БУБКА: “Львівщина має чудові спортивні традиції, тож будівництво Західної національної бази олімпійської підготовки є доцільним саме тут”

25/10/2019

На цьому під час візиту до Львівської області наголосив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Будівництво спортивних об’єктів стало основним питанням розширеного засідання виконкому відділення НОК та Олімпійської ради області за участю спортсменів-олімпійців, Львівського міського голови Андрія Садового, заступника голови Львівської обласної ради Юрія Гудими, окремих керівників міст обласного значення, представників депутатського корпусу Львівщини та ЗМІ.

Сергій Бубка привітав Олімпійську родину Львівщини на чолі з Юрієм Турянським та подякував за вагомий внесок львів’ян у становлення України як спортивної країни.

«Ефективний розвиток спорту неможливий без інфраструктурного розвитку, без належної спортивної інфраструктури. Я неодноразово наголошував, в кожній частині нашої країни – на Сході і Заході, Півдні та Півночі, відповідно до спортивних традицій, що культивуються в тому чи іншому регіоні, мають функціонувати сучасні бази олімпійської підготовки», – наголосив президент НОК. Він відзначив, що споруди мають бути суспільним надбанням і використовуватись не лише для підготовки національних команд України, а й бути доступними для широких верств населення і сприяти розвитку масового спорту та популяризації здорового способу життя.

За словами Сергія Бубки, протягом кількох років держава інвестувала 10% Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на будівництво та реконструкцію об’єктів спортивної інфраструктури на місцях. Нині розглядається питання щодо відміни цієї стратегічно важливої для спорту ініціативи. «Вкрай важливо зберегти таку норму, адже цей крок дозволив зміцнити в різних регіонах спортивну інфраструктуру і дасть можливість в подальшому рухатись вперед, зміцнюючи і розбудовуючи її, а це сприятиме як розвитку спорту вищих досягнень, так і створенню кращих умов для масового спорту і занять фізичною культурою для широких верств населення», – підкреслив Сергій Бубка.

«Всі ми знаємо, що Львівщина має славну історію і потужний спортивний потенціал. Наші олімпійці щоразу доводять це підіймаючись на п’єдестали міжнародних спортивних форумів. Тож впевнений, що будівництво Західної національної бази олімпійської підготовки є доцільним саме тут», -наголосив президент НОК. «До речі, на Донеччині уже зроблені перші кроки щодо будівництва такої регіональної бази в Святогірську. Рішенням міської ради було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою під спортивний об’єкт», – додав очільник НОК.

НОК України

Інші новини