Титулована Ганна Різатдінова порадила стежити за львів’янкою Христиною Пограничною

27/10/2019

Знаменита українська художня гімнастка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2016 року в індивідуальному багатоборстві, чемпіонка світу із вправ з обручем (2013) Ганна Різатдінова в інтерв’ю Sport.ua відповіла на наступне запитання журналіста: “У людей, які не стежать за художньою гімнастикою в Україні, складається враження, що після відходу Різатдінової зі спорту, в цьому виді більше нікого немає. За ким варто стежити з молодих спортсменок?”.

“Ні, це не так – в Україні багато талановитих гімнасток, які вже добре заявили про себе на міжнародній арені, – зазначила Різатдінова. – Наприклад, Христина Погранична представить Україну на Олімпіаді в Токіо наступного року. Ще я стежу за успіхами Влади Нікольченко, яка у вересні завоювала медаль на Чемпіонаті по художній гімнастиці у Баку”.

Нагадаємо, 25 жовтня в Ужгороді завершився чемпіонат України з художньої гімнастики. За сумою балів усіх шести видів (вправа без предмета, скакалка, обруч, м’яч, булави та стрічка) 16-річна львів`янка Христина Погранична (вихованка львів’янки Ірини Рудої) посіла перше місце і стала абсолютною чемпіонкою України.

Інші новини

ukУкраїнська