В Ухані відбулося закриття VII Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців. Україна – десята серед 109-ти країн світу

27/10/2019

Понад 9 тисяч спортсменів зі 109 країн світу змагалися в 27 олімпійських та військово-прикладних видах спорту на VII Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців в китайському місті Ухань. За десять змагальних днів розіграно понад 300 комплектів медалей.

Збірну Збройних Сил України на Іграх представляли 87 армійських спортсменів у 12 видах спорту. Вони вибороли 33 медалі, серед яких — 5 золотих, 13 срібних та 15 бронзових медалей. Таким чином у медальному заліку наша збірна замкнула чільну десятку. Доклалися до цього успіху і львівські армійці. Пістолетник Павло Коростильов здобув дві індивідуальні медалі (“золото” і “срібло”), а також командну “бронзу” (разом з іншими львів’янами – олімпійським чемпіоном 2008 року Олександром Петрівим та Юрієм Колесником). Також Павла визнано найкращим пістолетником Ігор.

А перемогу в медальному заліку на VII Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців здобули китайці. В їх в активі 239 медалей (133 золота, 64 срібні і 42 бронзові). Друге місце посіла збірна Російської Федерації – 161 (51-53-57), на третьому місці команда Бразилії – 88 (21-31-36).

Додамо, що наша збірна повернеться в Україну 29 жовтня.