«Спали мало, вставали рано, обмаль вільного часу» – «паротяг» Павло Коростильов про VII Всесвітні Ігри серед військовослужбовців

29/10/2019

28 жовтня до України повернулася перша група спортсменів, які чудово виступили на «військовій Олімпіаді» — сьомих Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців. Нашу країну в китайському Ухані представляли 87 хлопців і дівчат, які змагалися в 12-ти літніх видах спорту. На день закриття цих міжнародних змагань українці вибороли 33 медалі: 5 золотих, 13 срібних і 15 бронзових. Наша команда стала десятою у командному заліку із 109 країн-учасниць.

Одним із героїв Ігор став стрілець зі Львова Павло Коростильов, який привіз до України «повний комплект»: спортсмен виборов одразу три медалі — золоту, срібну і бронзову.

Хлопці жартома називають його «паротяг нашої команди» — лідер в особистому заліку, на якого рівнялися решта спортсменів.

Павло задоволений змаганнями, але шкодує, що не встигли акліматизуватися.

— Спали мало, вставали рано, обмаль вільного часу, — ділиться враженнями чемпіон світу.

— Дуже вдалий виступ, — вступає в розмову львів’янин Олександр Петрів, наш олімпійський чемпіон 2008 року, який разом із Коростильовим та ще одним львів’янином Юрієм Колесником здобули «бронзу» в командному заліку. — Два золота, два срібла, бронза… Є хороші моменти! Сподівалися на ще одну медаль, але все ще попереду.

Інформагентство Міноборони АрміяInform

Інші новини

ukУкраїнська