Діана ШОСТАК: “Розраховувала на “золото”, однак трішки не вистачило”

01/11/2019

У Чилі, де, зрештою, і відбувся 11-ий за ліком чемпіонат світу серед кадетів, юніорів та молоді, вихованка Антона Нікуліна може похвалитися напрочуд вдалим виступом.

Діана Шостак виступала у розділі куміте та стала володаркою бронзової нагороди у ваговій категорії до 61 кг. Загалом на молодіжному чемпіонаті світу в Сантьяго українські каратисти вибороли чотири бронзові нагороди.

«Для мене це другий молодіжний чемпіонат світу, у якому я брала участь. – каже в коментарі Гал-інфо Діана Шостак. – Водночас він був і останнім для мене, оскільки через два роки мені вже буде 21 і відповідно до вікових обмежень уже не зможу брати участі у ньому. Зважаючи на це, дуже рада, що не втратила свій шанс показати результат і здобути для України бронзову медаль. Звичайно, розраховувала на золото, однак трішки не вистачило, адже у третьому поєдинку я поступилася спортсменці з Італії. Оскільки італійка вийшла у фінал, у втішних поєдинках мені вдалося перемогти спортсменку з Еквадору і у бронзовому фіналі перемогти казашку. Поєдинки по-справжньому були яскравими для мене і водночас аж ніяк не простими. Було дуже цікаво змагатися з каратистками, з якими раніше ніколи не зустрічалась. З Чилі повернулася з хорошими враженнями, тому з особливим настроєм готуюся до молодіжного чемпіонату Європи в Угорщині».

Інші новини

ukУкраїнська