Завтра у Львові відбудеться фінальний матч Кубку України з футболу серед жіночих студентських команд

06/11/2019

В четвер, 7 листопада, о 12.00 год.  у Львові на стадіоні спортивного комплексу “Сокіл” (вул. Патона, 1) відбудеться фінальний матч Кубку України з футболу серед жіночих студентських команд. Зустрінуться команди Харківської державної академії фізичної культури та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. За 3 місце змагатимуться команди Львівського державного університету фізичної культури та Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Після фінального матчу відбудеться церемонія нагородження призерів за участю президента Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, народного депутата України Івана Крулька, голови Львівської обласної державної адміністрації Маркіяна Мальського, заступника голови Львівської обласної ради Юрія Гудими, начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолія Ігнатовича, голови відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Юрія Турянського.

Організатори заходу: Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та його Львівське обласне відділення, Всеукраїнська футбольна асоціація студентів, Спортивна студентська спілка України та Українська асоціація футболу.

Захід проводиться 4-7 листопада в межах календарного плану заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 22.12.2018 та наказу Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України від 01.11.2019 №261.

Інші новини

ukУкраїнська