Легенда львівського боксу Андрій Котельник керуватиме Львівською міською федерацією боксу

08/11/2019

Відомий український боксер, найуспішніших боксер-професіонал західної України Андрій Котельник стане президентом Львівської міської федерації боксу. Таке рішення прийме виконком Львівської міської федерації боксу сьогодні, 8 листопада. Раніше міською федерацію боксу, а саме з 2013 року, успішно керував майстер спорту з боксу, чемпіон України та учасник чемпіонату Європи Володимир Липський.

Деталі свого рішення, найближчі плани уже у якості президента Львівської міської федерації боксу, відкриття оновленого боксерського залу – філії школи боксу власного імені, а також про Всеукраїнський традиційний турнір на призи Андрія Котельника, який у Львові відбудеться наприкінці листопада, Андрій Котельник розповість на пресконференції, яка відбудеться у понеділок, 11 листопада, конференцзалі ТВК «Південний-ЕХПО» (вул. Щирецька, 36). Початок прес-конференції – 11:00).

Довідково
Андрій Котельник – найуспішніший боксер-професіонал західної України. Своєю важкою працею на тренуваннях Андрій досягнув у спорті вагомих результатів, після чого став кумиром багатьох вболівальників. Значного успіху у свої спортивній кар’єрі Андрій досягнув на сіднейській Олімпіаді (2000 рік), коли після важкої травми зумів вийти на пік спортивної форми та виборов срібну медаль. З Австралії Андрій прилетів уже багатим та відомим. Його спортивні досягнення відзначили на всеукраїнському рівні. Перейшовши у професійний бокс, Андрій з кожним поєдинком все ближче і ближче наближався до своєї мрії – стати чемпіоном світу. Вона здійснилася 22 березня 2008 року, коли Котельник нокаутом в Уельсі переміг британця Гевіна Різа. Кілька разів Андрій успішно захищав свій титул. Що цікаво, один зі своїх захистів Котельник організував у рідному Львові, де переміг японця Норіо Кімуру.

Будучи чемпіоном світу, Котельник співпрацював з всесвітньо відомим промоутером Доном Кінгом, якого зумів привезти до Львова, чим викликав величезний ажіотаж в місті. Прощальний бій Котельник також провів у рідному Львові, де за очками переміг грузина Олександра Бенідзе. Професійну кар’єру боксер завершив у жовтні 2014 року.

Андрій Котельник – президент та один з засновників Блогодійного фонду Андрія Котельника, основна мета якого – допомога юним перспективним спортсменам, а також малозабезпеченим громадянам України. Щорічно фонд проводить престижний всеукраїнський юнацький турнір з боксу на призи Андрія Котельника.

Також за ініціативи титулованого спортсмена в Україні, а саме у Львові, відкрито першу в Україні Академію боксу імені Андрія Котельника, де є усі найсучасніші умови для підготовки спортсменів.

Андрій Котельник також є співзасновником промоутерської компанії АК1, яка організувала у Львові історичний перший захист чемпіонського титулу. Також Андрій Котельник у своїй колекції має уже усі ордени «За заслуги» усіх ступенів.

Інші новини

ukУкраїнська