Марія ВИННИК: “На Кубку світу в Японії хочеться якнайкраще виступити, показати, що ми сильна команда”

15/11/2019

Сайт відділення НОК України у Львівській області повідомляв, що 16-17 листопада в японському місті Наріта пройде Кубок світу з жіночої боротьби. За збірну Україну в Японії виступатиме десять борчинь, половина з яких є представницями Львівщини – Марія Винник (до 50 кг), Соломія Винник (до 53 кг), Софія Боднар (до 59 кг), Оксана Чудик (до 65 кг) та Романа Вовчак (до 76 кг). Збірна України, згідно з жеребкуванням, потрапила до групи А, де боротиметься з лідерами жіночої боротьби японками, а також із китаянками. Склад групи В: Росія, США, Монголія. В суботу, 16 листопада, пройдуть зустрічі в групах, а в неділю відбудуться поєдинки за 5-6, 3-4 і 1-2 місця.

Перед вильотом у Японію найлегша наша борчиня, майстер спорту України міжнародного класу Марія Винник дала коментар для сайту відділення НОК України у Львівській області. Для неї це дебютний у кар’єрі Кубок світу.

– Марійко, в якій формі і з яким настроєм підходиш до Кубка світу?
– Ми з сестрою (Соломією, теж учасницею Кубка світу – авт.) до будь-яких змагань намагаємося підійти в хорошій формі. І завжди морально готові боротися до кінця.

– Наша команда виступатиме молодіжним складом. Попри це, їдете, напевно, не просто набратися досвіду, але й створити конкуренцію сильним суперницям?
– Звичайно, крім того, що набратися досвіду, хочеться ще якнайкраще виступити, показати, що ми сильна команда.

– У жовтні ти брала участь у двох серйозних міжнародних змаганнях – чемпіонаті світу U-23 в Будапешті і в тестовому передолімпійському турнірі в Японії. Втому відчуваєш через такий насичений графік?
– Так, втома трохи присутня. Працюю практично без вихідних. Але я сама проявила бажання виступити на Кубку світу.

– На чемпіонаті світу U-23 ти була близькою до здобуття «бронзи», та все ж програла бронзовий фінал.
– Трошки не вистачило досвіду і віри в себе. Треба було більше пробувати щось робити, бо забагато перестояла в бронзовому фіналі.

– І про тестовий турнір в Японії, де ти стала третьою. Головний тренер жіночої збірної Володимир Євонов тебе похвалив за здобуде призове місце.
– Виграла за третє місце в японки. Просто тоді вірила в себе, боролася до кінця.

Інші новини

ukУкраїнська