Збірна України побореться з росіянками за 5-те місце на Кубку світу з жіночої боротьби в Японії

16/11/2019

Сьогодні, 16 листопада, в японському місті Наріта відбувається груповий раунд Кубка світу з жіночої боротьби. Збірна Україна з п’ятьма львівськими борчинями у складі (Марія Винник (до 50 кг), Соломія Винник (до 53 кг), Софія Боднар (до 59 кг), Оксана Чудик (до 65 кг) та Романа Вовчак (до 76 кг)) з однаковим рахунком 1:9 поступилася збірним Японії та Китаю і посіла третє місце у групі В. Японки і китаянки сьогодні визначать переможця групи В.

Завтра у зустрічі за 5-6 місця наші дівчата зійдуться з росіянками, які теж програли два матчі (в групі А) – Монголії (4:6) і США (2:8).

Єдиною українкою, хто поки перемагав суперниць на цьому турнірі стала Алла Белінська з Херсона – вона виграла свої дві сутички.

“Кубок світу зараз не є для збірної пріоритетними змаганнями, – казав перед турніром головний тренер нашої жіночої збірної Володимир Євонов. – Перші номери зараз ще відновлюються після чемпіонату світу, в декого травми. Тому було прийнято рішення повезти молодих дівчат, щоб вони здобували досвід. Адже боротися в Японії дуже корисно”.

Інші новини

ukУкраїнська