Георгій Лукашев став триразовим чемпіоном України з плавання серед юніорів

26/11/2019

З 21 до 23 листопада в Харкові відбувся чемпіонат України з плавання серед юніорів (басейн 50 м). У змаганнях взяли участь 335 спортсменів з 20-ти областей України і м.Києва. Зокрема, змагалися 63 майстри спорту України. Одним із головних тріумфаторів чемпіонату став представник Львівщини, учасник ХV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Баку 2019 року Георгій Лукашев, який став переможцем на дистанціях 1500 м вільним стилем, 400 м комплексним плаванням і 200 м батерфляєм.

Ще три медалі – срібні – виборола Марія Городня (200 м, 400 м і 800 м вільним стилем).

В підсумку збірна Львівщини посіла четверте місце у командному заліку серед областей в І групі – попереду команди Дніпропетровської, Харківської областей і м.Києва.

А за підсумком командних результатів серед СДЮШОР, ДЮСШ і спортивних клубів ДЮСШ “Комплекс водних видів спорту Львів” зайняла третє місце, поступившись СДЮШОР “Спартак” (Харків) і ДЮСШ “Промінь” (Кам’янське).