“Українські олімпійці мають відчувати себе на рівні зі спортсменами з інших країн світу”, – голова Верховної Ради України

26/11/2019

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков спільно з членами Комітету з питань бюджету ознайомився з концепцією розвитку Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа».

Народні депутати оглянули основні будівлі підприємства, призначені для тренування, відновлення, проживання та харчування спортсменів, а також ознайомилися з презентацією концепції розвитку Центру. Зокрема, важливою його частиною як головної складової спортивної інфраструктури України мають стати спорудження сучасного плавального комплексу олімпійського класу, будівництво інклюзивного спального корпусу та реконструкція і технічне переоснащення комплексного ігрового залу.

«Дуже важливо, щоб Україна повернула собі звання однієї з найбільш потужних спортивних держав. Ми втратили цей темп, але треба наздоганяти і виходити на нові показники. Кожен із трьох головних проектів, що пропонуються до реалізації, є важливим. – наголосив Голова Парламенту і підкреслив: – Необхідно створити нормальні умови не лише для тренувань, а й для проживання, щоб українські олімпійці відчували себе на рівні зі спортсменами як із сусідніх країн, так і з країн далекого зарубіжжя. Ми зі свого боку будемо максимально цьому сприяти».

Дмитро Разумков також зауважив, що у Державному бюджеті України на 2020 рік передбачено кошти на розвиток Олімпійського навчально-спортивного центру «Конча-Заспа». Голова Парламенту України переконаний, що закладені у головному фінансовому документі показники щодо надходжень та видатків будуть виконані, що дасть можливість розпочати будівництво та відкрити нові складові комплексу.

Прес-служба Апарату Верховної Ради України

Інші новини

ukУкраїнська