ХХ сесія Олімпійської академії України (ОАУ): Львівське обласне відділення ОАУ у партнерстві з відділенням НОК України у Львівській області досягли найвагоміших успіхів

28/11/2019

Сьогодні, 28 листопада, у Києві в Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбулася ХХ сесія Олімпійської академії України (ОАУ). Головувала на засіданні президент ОАУ, професор Марія Булатова. Львівщина на ювілейній сесії була представлена головою Львівського регіонального відділення ОАУ, заступником директора Львівського державного училища фізичної культури, заступником голови відділення НОК України у Львівській області Оксаною Вацебою, професорами Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Михайлом Линцем та Юрієм Бріскіним, а також майстром спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналісткою Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні Вірою Передерій. Гостями сесії були представники олімпійського руху Болгарії і Білорусі.

Заслухавши звіт про діяльність президента ОАУ, учасники засідання відзначили ефективну роботу низки відділень ОАУ та їх керівників, серед яких і Львівського. Львівське відділення ОАУ та його керівник Оксана Вацеба у рішенні сесії відзначені у переліку тих, які досягли найвагоміших досягнень у звітному періоді. Окрім того, у зазначеному рішенні відзначаються широкомасштабні змістовні заходи, що проводяться на Львівщині, а також зміцнення партнерських зв’язків обласного відділення ОАУ та відділення НОК України у Львівській області.

Олімпійська Академія України (ОАУ) була створена 20 вересня 1991 року відповідно до рішення І сесії ОА України відповідно до рекомендацій Міжнародного Олімпійського Комітету для сприяння розвитку та зміцненню олімпійського руху в нашій країні, духовного взаємозбагачення людей, поширення обміну цінностями національної культури під знаком ідей і принципів олімпізму. ОАУ є самостійною громадською організацією і діє під егідою НОК України.

Інші новини

ukУкраїнська