У Львові урочисто нагородять найкращих спортсменів і тренерів ФСТ “Спартак”

28/11/2019

В суботу, 30 листопада, у конференцзалі готелю “Львів” Львівська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства “Спартак” (голова – Віктор Первачук) проведе урочисте нагородження спортсменів і тренерів організації. Участь у заході планує взяти голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

Як зазначено у пресрелізі ЛОО ФСТ “Спартак, у 2019 році спортсмени ЛОО ФСТ «Спартак» досягнули чималих успіхів у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. Серед основних результатів: здобуття ліцензії на участь в Іграх Олімпіади 2020 р. м.Токіо (Японія) у ваговій категорії до 50 кг чемпіонки Європи 2019 р. та срібної призерки Європейських ігор Оксаною Лівач. Також не менш вагомими були перемоги МСУМК Тетяни Кіт (ІІ місце на чемпіонаті Європи серед жінок) та МСУМК Ангеліни Лисак (ІІ місце та ІІІ місце на чемпіонат Європи та світу серед жінок до 23-х років). Поряд із цими спортсменами підростає багато талановитої молоді серед яких МСУ Зоряна Демко (чемпіонка України серед жінок до 23-х років), МСУ Марія Винник (бронзова призерка чемпіонатів Європи та світу серед юніорок 1999-2001 р.н.), її сестра МСУ Соломія Винник (чемпіонка України серед юніорок та бронзова призерка чемпіонату України серед жінок до 23-х років), МСУМК Оксана Чудик (срібна призерка ІІ Юнацьких Олімпійських ігор 2018 р. в м.Буенос-Айрес (Аргентина), срібна призерка чемпіонатів України 2019 р серед юніорок та жінок до 23-х років), МСУ Олександр Хомич (срібний призер чемпіонатів України серед юніорів та чоловіків до 23-х років) та багато інших молодих спортсменів.

Щороку зусиллями тренерів ФСТ «Спартак» проводяться відкриті дитячо-юнацькі турніри у м.Львові, м.Дрогобичі, м.Комарно, м. Рава-Руська, смт Щирець, смт Магерів та с. Пісочна (Миколаївського району).

 

Інші новини