У Львові нагородили провідних спортсменів і тренерів ФСТ “Спартак”

01/12/2019

Вчора, 30 листопада, за участі та сприяння відділення НОК України у Львівській області відбулося урочисте нагородження найкращих спортсменів і тренерів Львівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”. Захід під головуванням керівника ЛОО ФСТ “Спартак” Віктора Первачука відбувся у конференцзалі готелю “Львів”.

Грамоти, дипломи, грошові винагороди, а також цінні подарунки в останній день осені з рук Віктора Первачука, голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського, голови постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петра Жукровського, заступника директора Львівського училища фізичної культури, заступника голови відділення НОК України у Львівській області Оксани Вацеба, головного лікаря Львівського обласного лікувально-спортивного диспансеру Степана Середи, а також срібного призера Олімпійських ігор 2008 року, призера чемпіонатів світу і Європи Андрія Стадніка отримали: володарка олімпійської ліцензії Оксана Лівач, провідні борчині-спартаківки Тетяна Кіт, Ангеліна Лисак, сестри Марія і Соломія Винник, Христина-Зоряна Демко та інші. Були нагороджені також директор СДЮШОР «Спартаківець» Ярослав Склярський, провідні тренери товариства, зокрема, Орест Скобельський та Андрій Стаднік. Останньому Юрій Турянський подарував книгу Марії Булатової “Боротьба. Енциклопедія в запитаннях і відповідях”.

У своєму слові до учасників урочистого зібрання голова відділення НОК України Юрій Турянський підкреслив важливість функціонування таких спортивних товариств, як “Спартак”.

– А щоб фізкультурно-спортивні товариства працювали, їм необхідне фінансування і розуміння влади, розуміння спільноти, що без коштів, без належної уваги неможливий розвиток цих товариств, – зазначив Юрій Іванович. – Я дуже б хотів, щоб ФСТ “Спартак” розвивалось і розвивавалась мережа товариства, як вона була задумана при створенні. Нам треба гуртуватися, докладати зусиль для того щоб ми бачили розвиток, а не занепад. Тому всі до праці! І сьогодні дійсно гарний день, ми відзначаємо досягнення спортсменів, в першу чергу наших борців і борчинь. Бажаю всім гарного дня, єднання, розвитку Фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”! Бажаю тренерам і спортсменам гарних, потужних результатів!

Завершилась урочистість теплим неформальним спілкуванням і фотографуванням.

Інші новини