Львів’янин Сергій Атаманенко виборов “срібло” на Кубку України зі стрільби з лука у блочному луці

01/12/2019

У Львові на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України завершився Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні. У заключній частині програми в особистій першості змагалися чоловіки і жінки в блочному луці.

В змаганнях чоловіків друге місце посів львів’янин Сергій Атаманенко, який у фіналі з рахунком 144:147 поступився харків’янину Олександру Соколову. Ще один львівський лучник Олег Півень з  рахунком 143:144 поступився Олегові Тимчаюку з Рівного у боротьбі за “бронзу”.

У першості серед жінок тріумфували столичні лучниці, які зайняли перші п’ять місць. Титулована львів’янка Катерина Палеха стала шостою.