Упродовж трьох днів триватиме виконком МОК в Лозанні: що обговорять

03/12/2019

Чергове засідання виконкому Міжнародного олімпійського комітету пройде з 3 до 5 грудня в штаб-квартирі організації, яка розташована в Лозанні (Швейцарія). Сьогодні будуть заслухані звіти міжнародних спортивних федерацій, національних олімпійських комітетів, а також порушено питання антидопінгової роботи і майбутнього олімпійської програми.

Очікується розгляд процесу відновлення прав Міжнародної асоціація боксу (AIBA), яка була виключена за небажання керівництва організації підтримати запропоновані МОК реформи, що стосуються фінансів, управління, суддівства та етики. Через відсторонення AIBA МОК сам зайнявся організацією боксерського турніру на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо, які пройдуть влітку наступного року.

Питання підготовки японської столиці до змагань буде обговорюватися 4 грудня. В цей день зі звітами також виступлять оргкомітети зимових Ігор 2022 року в Пекіні, зимових юнацьких Ігор 2020 року в Лозанні, зимових Ігор 2026 року в Мілані і Кортіна-д’Ампеццо, літніх Ігор 2024 і 2028 років в Парижі і Лос-Анджелесі відповідно.

У заключний день буде заслухано питання, які порушать члени виконкому МОК.

Інші новини

ukУкраїнська