Ангеліна ЛИСАК: “В Україні боротися важче – тут всі знають твої помилки”

07/12/2019

6 грудня в Києві завершився Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок. Збірна команда Львівщини здобула шість золотих медалей, одну з яких у вазі до 59 кг завоювала вихованка соснівської школи боротьби Ангеліна Лисак. У відеоінтерв’ю для сайту Асоціації спортивної боротьби України вона поділилася думками про виступ на Кубку України, про те, яким був для неї 2019 рік, а також розповіла про львівську школу боротьби. Сайт відділення НОК України у Львівській області підготував для наших читачів текствоий варіант цього відеоінтерв’ю:

– Першу сутичку я боролася з Юлією Лісовською з Херсона, – розповіла борчиня. – Я з нею досить часто борюся. Вона нелегка суперниця, адже нам доводиться викладати усі свої сили щоб перемогти. Другу сутичку провела з дівчиною з Волині, не дуже сильною. За вихід у фінал боролася з суперницею із Хмельницького – перемогла достроково. І в фіналі я боролася знову ж таки з Юлією Лісовською – так склалася сітка, що ми боролися два рази. Було складно, адже в Україні всі знають твої прийоми. І ми тренуємося всі переважно в Кончі-Заспі. Стаємо в парах одна з одною і всі знають твої прийоми. Тому потрібно щось придумувати, рости на чомусь іншому. А за кордоном також, звичайно, бачать твої сутички, знають, що ти робиш, але вони не бачать, як ти тренуєшся і що нове придумуєш. Мені здається, що важче все ж таки в Україні, тому що тут всі свої і всі знають твої помилки.

Цей рік був успішним, тому що в мене є дві медалі – одна з чемпіонату Європи, одна з чемпіонату світу. Також боролася серед дорослих. На жаль, що на чемпіонаті Європи, що на чемпіонаті світу стала п’ятою. Серед дорослих ще трішки не вистачає впевненості в собі. Поки що в нас немає в планах міняти категорію. Але в наступному році хочу покращити свій результат і вже мати не п’яте місце, а все ж таки отримати медалі.

Львівська школа борчинь взагалі дуже сильна. В нас є три тренери і всі тренуються окремо. Я тренуюся в Скобельського Ореста Зеновійовича в училищі фізичної культури. Там дуже багато суперниць – молодих титулованих, які дуже хочуть спарингувати, які стають в пару з дорослими і дають бій. Ніхто не дивиться, що ти старша, вони все одно хочуть до кінця тренуватися і щось зробити. І тому я вважаю, що в нас в училищі фізичної культури можна вирости навіть на молодших за тебе дівчатах, але які впевнені і хочуть перемагати.

Інші новини

ukУкраїнська