На молодіжному чемпіонаті України з боксу львів’яни виграли повний комплект медалей

08/12/2019

В ці хвилини на велотреку СКА у Львові тривають фінальні бої чемпіонату України з боксу серед молоді 2002-2003 р.н. Львівські боксери уже завершили свої поєдинки.

Єдину золоту медаль серед представників Львівщини здобув капітан нашої команди Даниїл Заморило (до 60 кг) (тренери – Андрій Сальва і Віталій Фецина), який у вирішальному двобої переміг Олега Лагуту з Броварів, що на Київщині.

А у фіналі вагової категорії до 52 кг ще один львівський боксер Дмитро Ямнюк зазнав поразки від Максима Городнюка з Кам’янського Дніпропетровської області і задовольнився “сріблом”.

Ще один представник Львівщини Акім Тимофеєв-Вітвицький через травму не зміг вийти на півфінальний бій у вазі до 81 кг і здобув таким чином бронзову медаль.

Збірна Львівщини, яку на домашньому молодіжному чемпіонаті України представляли 14 боксерів, разом із командою Івано-франківської області поділила 4-5 місця у командному заліку. Попереду – збірні Одеської (2-1-2), Харківської (2-1-1) та Дніпропетровської (2-1-0) областей.