Вікторія Ващишин виграла четвертий етап Молодіжної ліги Karate1 2019 в Італії

13/12/2019

12 грудня в Італії стартував заключний, четвертий, етап Молодіжної ліги Karate1 2019. Змагання за чотири дні об’єднають понад 3000 учасників з 65 країн. Вони поборються за медалі в 31-й категорії. Рекордна кількість учасників змусила організаторів розпочати турнір 12 грудня (за планами стартовим днем мала бути п’ятниця, 13 грудня).

Вчора були визначені володарі медалей у трьох категоріях юніорського куміте. У змаганнях юніорок у вазі до 53 кг перемогу здобула 17-річна львів’янка Вікторія Ващишин. Разом з нею місця на п’єдесталі зайняли: 2. Поліна Гуренко (Азербайджан), 3. Соня Перейра Віллалобос (Іспанія) і Александра Іланковіч (Угорщина).

Додамо, що для вихованки львівського тренера (і головного тренера національної збірної України з карате) Антона Нікуліна це найбільше досягнення в кар’єрі на етапах Молодіжної ліги Karate1. Рівно рік тому на аналогічному етапі в Італії вона стала третьою.