Велогонщиця Олена Старікова – двічі в ТОП-8 на етапі Кубка світу в Австралії

14/12/2019

В австралійському Брісбені триває п’ятий етап Кубка світу 2019/2020 з велоспорту на треку. Найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня і листопада (визначається традиційним щомісячним голосуванням членів виконкому відділення НОК України у Львівській області) Олена Старікова продовжує показувати високі результати і в грудні.

Підопічна львівського тренера Євгена Болібруха в індивідуальному спринті стала сьомою. Перше місце здобула представниця Гонконгу Лі Вай Це, друге – австралійка Стефані Мортон, третє – росіянка Анастасія Войнова.

Крім того, жіноча збірна України стала восьмою в командному спринті. Українську команду представляли Олена Старікова і Любов Басова з Києва. В трійці призерів дуети з Польщі, Росії та Австралії.

Україну на цьому етапі Кубка світу представляє 9 спортсменів. Змагання завершаться завтра, 15 грудня.