У Львові відбудеться 50-й «Новорічний день стрибуна – 2019»

16/12/2019

Упродовж двох днів, 19-20 грудня (початок – об 11:00), в оновленому легкоатлетичному манежі стадіону «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вулиця Черемшини, 17) проходитиме справжнє свято легкої атлетики – «Новорічний день стрибуна – 2019». Зазначимо, що цьогорічні змагання майстрів стрибкових дисциплін Королеви спорту у місті Лева є особливими – вони будуть ювілейними, 50-ми за ліком в історії турніру. Відділення НОК України у Львівській області виступає партнером «Новорічного дня стрибуна – 2019».

Традиційно у програмі змагання три види легкоатлетичних стрибків – у висоту, у довжину та потрійним серед юнаків і юніорів, чоловіків та жінок. Цього року утретє в рамках «Новорічного дня стрибуна» будуть проведені й змагання «Дитяча легка атлетика IAAF», що проводяться за програмою Міжнародної федерації легкої атлетики. У них братимуть участь збірні команди дванадцяти закладів середньої освіти міста Львова. Змагання відбуватимуться у двох півфіналах, після яких кращі команди змагатимуться вже у фіналі.

За свою піввікову історію «Новорічний день стрибуна», який вперше відбувся у нині далекому 1969 році, пройшов шлях від змагання, дев’яносто відсотків учасників якого були студенти нашого тоді ще інституту фізкультури, до турніру всеукраїнського рівня, що входить у календар змагань Федерації легкої атлетики України.

У стінах легкоатлетичного манежу «СКІФ» на цих змаганнях щорічно бере участь понад 100 стрибунів з різних міст України – Києва, Вінниці, Полтави, Тернополя, Мукачева, Ужгорода, Тячева, Кам’янця-Подільського, Червонограда, Миколаєва, Кропивницького та Львова. Щороку географія учасників збільшується.

У святковій атмосфері, яку створюють глядачі – ветерани спорту, нещодавні випускники та майбутні абітурієнти ЛДУФК, триває гаряча боротьба за омріяні місця на п’єдесталі пошани. До речі, спеціально для шанувальників легкої атлетики, які прийдуть на наш турнір, організатори готують розіграш пам’ятних призів.

Додамо, що загальне керівництво проведенням змагань здійснює Управління молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Національний олімпійський комітет України (НОК), Федерація легкої атлетики Львівської області (ФЛАЛО), спортивний клуб ЛДУФК «СКІФ» та кафедра легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Тож запрошуємо усіх шанувальників Королеви спорту, і не тільки, прийти 19-го та 20-го грудня у манеж стадіону «СКІФ» і підтримати учасників змагань «Новорічний день стрибуна – 2019». Нагадуємо, початок – об 11:00. Захоплююче видовище та гарний настрій – гарантуємо! До речі, вхід для глядачів – вільний!

ЛДУФК ім. І.Боберського

Інші новини

ukУкраїнська