Богдан ГОЗА: “Є стереотип, що штангісти не ростуть. Я з восьми років займаюся штангою і в мене 190 см зріст”

19/12/2019

Новоспечений абсолютний чемпіон Європи з важкої атлетики серед юнаків до 17 років у ваговій категорії до 102 кг, рекордсмен Європи і світу серед юнаків до 17 років у ривку, поштовху та сумі двоборства, представник Львівщини Богдан Гоза (вихованець Андрія Гентоша – головного тренера чоловічої збірної команди України) став гостем ранкового розважального шоу “Добрий ранок” на UA: Львів Суспільне мовлення. Сайт відділення НОК України у Львівській області підготував найцікавіші на наш погляд цитати з розмови.

“Конкуренції не було взагалі (на чемпіонаті Європи у місті Ейлат (Ізраїль) 14 грудня – авт.). Я на 62 кг виграв у другого місця”.

“Не треба жертвувати. Треба себе віддавати (важкій атлетиці – авт.), треба цим жити. Треба тренуваннями жити щоб тобі подобалось. Якщо ти ще жертвуєш, значить це вже не так. Я іду в зал – я хочу піднімати. В мене немає такого, що я іду в зал і задумуюсь: а може мені би піти погуляти”.

“В мене мотивація від самого дитинства – стати сильнішим за брата (Володимир Гоза, учасник Олімпійських ігор 2016 року – авт.). Зараз я вже трішки ближче до своєї цілі”.

“Амбіції? Олімпійським чемпіоном треба ставати. Планую потрапити на Олімпійські ігри 2024 року. Подивимся, як буде”.

“Щодо стереотипів. Ми все сміємось над одним стереотипом, що штангісти не ростуть. Я з восьми років займаюся штангою і в мене 190 см зріст”.

19.12.19.UA:Львів. Добрий ранок. Богдан Гоза

Інші новини

ukУкраїнська