Львів’яни здобули срібну і дві бронзові медалі на чемпіонаті України з боксу серед чоловіків до 22 років

21/12/2019

Сьогодні, 21 грудня, в Броварах, що на Київщині, добіг кінця чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років. До фіналу пробився один предеставник Львівщини – Олександр Гриців (понад 91 кг). Але стати чемпіоном йому не судилося.

Підопічний Заслуженого тренера України Романа Семенишина в напруженому протистоянні поступився Дмитрові Ловчинському з Броварів. Отже, в Олександра – “срібло”. Додамо, що на шляху до фіналу львів’янин переміг Іллю Хвостенка з Запорізької області, Андрія Мовчана з Київщини і у півфіналі В’ячеслава Гаврилюка з Хмельниччини. Натомість його суперник перед фіналом провів лише два поєдинки, один з яких завершив вже у першому раунді. Тож на вирішальний бій зберіг більше сил.

Вчора ж на стадії півфіналів припинили виступи львівські боксери Дмитро Куля (до 69 кг) та Олександр Кравець (до 81 кг) і, таким чином, здобули бронзові медалі.

Учасники чемпіонату України U-22 змагалися як за медалі, так і за місця у збірній команді України, адже турнір є відбірковим до чемпіонату Європи-2020. Всього участь у чемпіонаті взяв 201 учасник (161 чоловіків і 40 жінок) з 24 областей України та м.Києва. Львівщина була представлена вісьмома боксерами.

Інші новини

ukУкраїнська