Олімпійська надія Ярослава Магучіх стрибатиме у Львові на “ХХІ Меморіалі Олексія Дем’янюка”

30/12/2019

18 січня 2020 року у Львові в легкоатлетичному манежі ЛДУФК (вул.Черемшини 17) відбудуться змагання зі стрибків у висоту “ХХІ Меморіал Олексія Дем’янюка”. Заплановано юнацький та юніорський турніри зі стрибків у висоту і Гран-прі серед жінок та чоловіків.

А родзинкою турніру стане участь у ньому срібної призерки чемпіонату світу 2019 року, рекордсменки світу серед юніорок (204 см), наймолодшої в історії переможниці Дііамантової ліги Ярослави Магучіх, повідомляє група Demyanyuk Memorial у мережі “Фейсбук”. Цього року дніпрянка також стала чемпіонкою Європи серед юніорок, а у листопаді її визнали найкращою молодою легкоатлеткою світу “Зірка, що сходить” за версією Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF).

Додамо, що на попередньому “ХХ Меморіалі Олексія Дем’янюка” перемогу з рекордом турніру (196 см) здобула одна з найуспішніших українських легкоатлеток, призерка Чемпіонату світу Юлія Левченко.

Організатори змагань запевняють, що серед глядачів будуть проведені безкоштовні розіграші призів від партнерів змагань.

Змагання проводяться в пам’ять відомого українського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, учасника ХХІІ Олімпійських Ігор 1980 року, володаря кращого результату світу у 1981 році  (233 см – 11.07.1981), який трагічно загинув у 1999 році.

Інші новини

ukУкраїнська