Юрій ТУРЯНСЬКИЙ: «Сам факт, що львів’яни виступлять на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх – це вже дуже багато для нас»

01/01/2020

29 грудня на телеканалі НТА відбулася прем’єра програми «LVIV SPORT SHOW». Тема першої передачі: «Олімпійські надії України на золото в Токіо та ЄВРО 2020». Її учасником, зокрема, став голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, який поділився своїми очікуваннями та відчуттями напередодні нового Олімпійського 2020 року.

«Відчуття олімпійські, – зазначив Юрій Іванович. – Адже 2020 рік буде справді олімпійським. Перш за все, хочу всім нагадати, що 9 січня в Лозанні (Швейцарія) починаються ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри, на яких будуть львів’яни. Це гірськолижниця Катя Шепіленко, яка має ліцензію. Вона вже на низькому старті і готова брати участь в Юнацьких Олімпійських іграх. Катя – дочка нашої уславленої спортсменки, нині старшого тренера збірної України з гірськолижного спорту Юлії Шепіленко. Також бабуся Каті була відомою лижницею. І так династійно сьогодні львів’янка Катя Шепіленко – найкраща юна гірськолижниця в Україні. Також четверо санкарів представлятимуть Львівщину на Іграх в Лозанні (Надія Антонюк, Олександра Мох, Вадим Микиєвич та Олег-Роман Пилипів) Тобто п’ятеро львів’ян візьмуть участь в Юнацьких Олімпійських іграх.

Очікування, безумовно, великі. Можливо, на найвищі здобутки нам важко сподіватися, але сам факт, що львів’яни є на Юнацьких Олімпійських іграх – це вже дуже багато для нас», – зауважив очільник відділення НОК України у Львівській області.

Юрій Турянський також висловився стосовно Олімпійських і Паралімпійських ігор, які цьогоріч відбудуться в Токіо (Японія).

«80 ліцензій українці вже здобули на Олімпіаду в Токіо, – повідомив пан Юрій. – Ми очікуємо, що львівські спортсмени візьмуть 15-20 ліцензій. Що стосується паралімпійців, то серед львів’ян є чимало потужних майстрів, які здатні здобути медалі – насамперед, це Антон Дацко, Андрій Демчук, Наталія Морквич, Орися Ільчина, Роман Павлик і Віктор Дідух».

Інші новини

ukУкраїнська