Сьогодні відбудеться урочиста церемонія відкриття ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор

09/01/2020

Українські представники гірськолижного спорту, санного спорту та фігурного катання прибули у Швейцарію, де вже сьогодні відбудеться урочиста церемонія відкриття ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор.

Юні олімпійці розташувалися у двох Олімпійських селищах – у Лозанні та Санкт-Моріці, які відповідають територіальному розташуванню змагальних арен видів спорту. Так, гостинна домівка Лозанни зустріла юних гірськолижників, фігуристів, хокеїстів 3х3 (завтра до них приєднаються наші біатлоністи), а історичний Санкт-Моріц – представників санного спорту та скелетону.

Хто представлятиме Львівщину на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх в Лозанні

Сьогодні до розташування Юнацької збірної України завітав президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, який поспілкувався з нашими юними олімпійцями, поділився своїм досвідом та побажав їм успіхів й впевненості в свої сили на ЮОІ-2020.

“Будьте впевненими у своїх силах. Налаштовуйтесь на позитив, згадуйте свої найкращі виступи і, впевнений, у вас все вийде. Це ваш важливий перший олімпійський крок. Звичайно, присутнє хвилювання, але і суперники також хвилюються. Ми у вас віримо і будемо підтримувати”, – наголосив видатний атлет.

Сергій Бубка оглянув умови проживання, харчування і відновлення нашої команди, відзначивши високий рівень організації процесу.

Привітав в Олімпійському селищі українську команду й президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах, який з Сергієм Бубкою, який є також членом Виконкому МОК, подарував нашим юним талантам олімпійські значки.

Нагадаємо, на ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх в Лозанні-2020 Україна представлена 39 спортсменами, які виступатимуть у 12 з 16 можливих дисциплін.

Змагання триватимуть з 10 по 22 січня.

НОК України

Інші новини

ukУкраїнська