Галина Мельник пробилася до “бронзового фіналу” на першому етапі Серії А Karate1 2020 в Чилі

12/01/2020

Сьогодні, 12 січня, в Сантьяго (Чилі) пройдуть фінали і поєдинки за бронзові медалі на першому етапі Серії А Карате1 2020. У жіночому куміте до 68 кг в “бронзовому фіналі” виступить Галина Мельник.

Львів’янка спершу перемогла філіпінку Крістін Лім (5:0), після чого поступилася (2:3) лідеру олімпійського рейтингу Ірині Зарецькій з Азербайджану (Галина в цьому рейтингу 11-та). Зарецька пробилася до фіналу, відтак Мельник у втішному раунді отримала шанс на “бронзу”. Вчора в першому поєдинку вона виграла в південноафриканки Даніелле Ван, а сьогодні у поєдинку за бронзову медаль зустрінеться з єгиптянкою Фериал Абдельазіз (№16 в олімпійському рейтингу).

Інші представники львівського карате – Анастасія Мястковська (жіноче куміте до 55 кг) і Станіслав Горуна (чоловіче куміте до 75 кг) покинули турнір на ранній стадії: Анастасія після першого поєдинку, Станіслав – після другого. Причому Станіслава зі змагань вибив єгиптянин з прізвищем Абдельазіз – як і в сьогоднішньої суперниці Мельник. До слова, торік у вересні в Сантьяго на аналогічному турнірі Серії А Karate1 Фериал Абдельазіз і Галина Мельник здобули бронзові медалі. Цього разу медалісткою серед них буде тільки одна спортсменка.

Додамо, що сьогодні у фіналі за “золото” в жіночому куміте до 55 кг виступить одеситка Анжеліка Терлюга. Її суперницею буде італійка Сара Кардін. Загалом головний тренер збірної України Антон Нікулін брав у Чилі команду у складі восьми спортсменів.