Після турніру в Римі троє львівських борчинь пробилися до ТОП-3 світового рейтингу

22/01/2020

Минулого тижня в Римі (Італія) відбувся перший цього року Міжнародний рейтинговий турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, на якому, нагадаємо, успішно виступили львівські борчині. Ангеліна Лисак стала переможницею у вазі до 59 кг, Оксана Кухта – срібною призеркою у категорії до 65 кг, а Оксана Лівач і Юлія Ткач виграли бронзові медалі у категоріях до 50 кг і до 62 кг відповідно.

Відтак, в оновленому рейтингу Об’єднаного світу боротьби (United World Wrestling) – Міжнародної федерації греко-римської, вільної і жіночої боротьби – наші дівчата суттєво покращили свої позиції.

Вага до 50 кг

Оксана Лівач піднялася з п’ятого місця на третє. А очолює рейтинг уродженка Львівщини, яка виступає за Азербайджан, Марія Стаднік. На другому місці рейтингу – румунка Емілія Аліна Вуч, якій Оксана програла на турнірі в Римі у першій же сутичці і яка стала в підсумку срібною медалісткою цього турніру.

Вага до 55 кг

З сьомого на третє місце завдяки другому місці на турнірі в Римі піднялася уродженка Трускавця, яка нині представляє Донеччину, Ірина Гусяк.

Вага до 59 кг

Ангеліна Лисак також піднялася на третє місце – раніше була на п’ятому.

Вага до 62 кг

Великий стрибок вгору зробила Юлія Ткач. Тепер титулована борчиня на третьому місці – до турніріу була на сьомому.

Вага до 65 кг

Оксана Кухта зуміла увійти у ТОП-10 рейтингу, розмістившись на десятій сходинці.

Вага до 68 кг

Втратила позиції Алла Черкасова, яка в Римі програла за вихід до “бронзового фіналу”. Тепер вона сьома – була п’ятою.

Додамо, що на турнірі в Римі українки стали першими в командному заліку.

Інші новини

ukУкраїнська