“Барком-Кажани” програли у першому матчі 1/8 фіналу Кубка ЄКВ

29/01/2020

Сьогодні у Львові відбувся перший матч 1/8 фіналу європейського Кубка ЄКВ з волейболу серед чоловіків. Дворазовий чемпіон України місцевий клуб «Барком-Кажан» приймав команду з німецької Бундесліги «Гіпо-Тіроль». Взагалі цей клуб раніше був чисто австрійським, але, починаючи з 2017 року, відбулося його злиття з німецькою командою з міста Унтерхахінг і зараз в Кубку ЄКВ він представляє Німеччину. Причому його склад досить багатонаціональний, зараз тут грають не тільки волейболісти цих двох країн, а також з Бразилії, Канади, Словенії, Фінляндії та Словаччини.

Нагадаємо, що на попередньому етапі підопічні Угіса Крастіньша з великими труднощами зуміли пройти грецький «ПАОК», програвши суперникам у себе вдома 1:3. Тому на цей раз львів’яни напевно планували зіграти на своєму майданчику більш успішніше.

Перший сет проходив зі змінним успіхом. До середини партії попереду були львівські волейболісти 5:3, 8:4, 12:10. Однак далі гості не тільки наздогнали опонентів, а й самі кілька разів лідирували в рахунку. У кінцівці сету львів’яни були близькі до того, щоб виграти його, ведучи 22:21 і 23:22. Однак команда «Гіпо-Тіроль» взяла два очки поспіль, першою заробивши сетбол. А потім з третього разу його реалізувала 25:27. Найприкріше для господарів майданчика було те, що останнє очко вони програли через торкання сітки. Відзначимо, що найкращим у «Баркому-Кажанів» у цій партії були Юрій Томін, який набрав 7 очок і Олег Шевченко – 6 очок. У гостей найбільше очок набрав Коста Да Сілва – 8.

Другий сет також проходив зі змінним успіхом, з тією лише різницею, що більше на цьому відрізку лідирували гості. І знову вони були вдаліші в кінцівці, коли після рахунку 17:17 пішли у відрив 17:19, 18:22 і 20:25. Знову в складі «Гіпо-Тіролю» виділявся бразилець Коста Да Сілва, що додав ще шість зароблених очок.

На жаль для українських любителів волейболу, третя партія пройшла з перевагою приїжджих волейболістів. Вони постійно були попереду на два-три очки, іноді збільшуючи його до чотирьох-п’яти. У підсумку українці програли 18:25 у сеті і 0:3 в матчі.

Кубок ЄКВ. Чоловіки. 1/8 фіналу
Перший матч. 29 січня. Львів
«Барком-Кажан» (Львів, Україна) – «Гіпо-Тіроль» (Унтерхахінг, Німеччина)
0:3 (25:27, 20:25, 18:25)

Повторний матч між цими командами пройде в німецькому місті Унтерхахінг 11 лютого.

Sport.ua

Інші новини

ukУкраїнська