На чемпіонаті України зі стрільби з лука друга команда Львівщини тричі “перестріляла” першу у фіналах

01/02/2020

Вчора, 31 січня, в Харкові завершився чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів, участь у якому взяли 232 спортсменів з усієї України. В командній першості у категорії стрільби з класичного лука львівські лучники здобули 6 медалей: золоту, дві срібні і три бронзові.

У змаганнях жінок головний фінал вийшов суто львівським і завершився несподівано. Друга команда Львівщини (Ольга Сенюк, Катерина Шабалітова, Катерина Соколенко) у напруженій боротьбі змогла “перестріляти” першу команду Львівщини (Вероніка Марченко, Соломія Трапезнікова, Соломія Гнип) – 5:4 і виборола золоті медалі.

У змаганнях чоловіків перша і друга команди Львівщини зустрілися у фіналі за третє мімце. Влучнішими виявилась друга команда (Маркіян Івашко, Олександр Бойко, Максим Попович). З рахунком 6:2 вона перемогла команду Львівська-1 (Юрій Гавелко, Георгій Іваницький, Сергій Макаревич).

У змаганнях юніорів тенденція повторилась. Команда Львівська-2 у “бронзовому фіналі” здолала команду Львівська-1. А у змаганнях юніорок команда Львівська-1 посіла друге місце, а команда Львівська-2 – третє.