Три медалі вибороли львівські легкоатлети в заключний день командного чемпіонату України в Сумах

01/02/2020

Сьогодні, 1 лютого, в заключний день командного чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні і командного чемпіонату України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні, який проходив у Сумах, львів’яни здобули дві срібні і бронзову медалі.

У змаганні з семиборства серед чоловіків місця на п’єдесталі зайняли одразу двоє представників Львівщини. Віталій Гаюк став другим (5061 очко), а Іван Романяк – третім (4217). Першість же здобув вінничанин Вадим Адамчук (5436). Відзначимо, що Гаюк переміг Адамчука у трьох (із семи) дисциплінах, Романяк – в одній.

У змішаній естафеті з бігу на 4х400 м команда Львівської області здобула “срібло” з часом 3:34.29, поступившись на 63 сотих секунди черкащанам. За нашу команду бігли: Мар’яна Шостак, Руслан Кльоз, Орися Дем’янюк (Мочульська) і Юрій Трохімчук.

В командному заліку збірна Львівщини зайняла сьоме місце, а в командному заліку з багатоборства – шосте.