Ангеліна ЛИСАК: “Налаштовуюсь тільки на перемогу на чемпіонаті Європи”

06/02/2020

Сьогодні відділення НОК України у Львівській області оголосило 22-річну борчиню Ангеліну Лисак найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками першого місяця 2020 року. Кореспондент сайту відділення  спершу повідомив спортсменці цю новину, а трохи згодом і попросив її прокоментувати. Поговорили і про чемпіонат Європи, який стартує в Римі (Італія) вже наступного понеділка і на якому покладаємо великі сподівання на вихованку соснівської школи боротьби.

– Ангеліно, тебе вперше визнано найкращою спортсменкою місяця на Львівщині. Які були перші емоції?
– Це було неочікувано і приємно. Спочатку ви мені написали, а відразу після вас мені тренер повідомив цю новину, привітав. Чому неочікувано? Бо в нас на Львівщині багато титулованих спортсменів і те, що вибрали саме мене, було дуже приємно.

– Чи стежиш за традиційним щомісячним заходом відділення НОК України у Львівській області з визначення і нагородження найкращих спортсменів за підсумками окремих місяців?
– Звичайно, слідкую. Багато наших дівчат-борчинь, моїх подруг, неодноразово ставали найкращими спортсменками на Львівщині. Тепер прийшла моя черга.

– За декілька днів у Римі стартує чемпіонат Європи. Де зараз команда? Підготовка підходить до завершення?
– Зараз команда на олімпійській базі в Кончі-Заспі. В нас завжди тут підготовчий етап до серйозних змагань. В понеділок ми вже вилітаємо до Італії. Зараз, можна сказати, всі просто роблять все для того щоб підтримати свою форму і морально готуються до чемпіонату Європи.

– В якій формі сама перебуваєш? На який результат націлюєшся?
– Ввважаю, що в хорошій формі. А як складеться боротьба, все буде залежати від того, як я налаштуюсь – і психологічно, і фізично. Звичайно, що я налаштовуюсь тільки на перемогу. Вважаю, що на інший результат не можна налаштовуватись. Я налаштовуюсь їхати тільки за медаллю.

– Успішного виступу тобі і нашій команді на чемпіонаті Європи!
– Дуже дякую вам!

Світлини: Марія КОСТЕНКОАсоціація спортивної боротьби України

Інші новини

ukУкраїнська