Діана Шостак стала п’ятою на чемпіонаті Європи U21 в Угорщині: у поєдинку за “бронзу” поступилася сербці

09/02/2020

З 7 до 9 лютого Будапешт (Угорщина) приймав чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів і спортсменів віком до 21 року. Збірна України здобула 2 золоті і 4 бронзові медалі. Такий результат дозволив нашій команді, яка була представлена 36-ма атлетами, посісти шосте загальнокомандне місце. А трійку призерів склали: Туреччина (6-3-6), Франція (4-2-4) і Азербайджан (4-1-3). Усього ж з медалями додому поїхали представники 36-х команд континенту.

Найкраще з представників Львівщини (а їх було четверо – ще Вікторія Ващишин, Любомир Кіндрат та Арсен Тарнавський) виступила Діана Шостак (жіноче куміте до 61 кг), яка у змаганнях серед спортсменок до 21 року посіла 5-те місце.

Вихованка Антона Нікуліна успішно розпочала турнір, перемігши спортсменок з Португалії, Росії та Угорщини. Але у поєдинку за перше місце в пулі поступилася майбутній чемпіонці з Франції Ассія Ухатту – 3:7. Та вийшла у фінал і Діана отримала право позмагатися за бронзову медаль, але мінімально поступилася каратистці з Сербії – 0:1.

Інші новини

ukУкраїнська