Оксана Лівач і Соломія Винник поборються за “золото” чемпіонату Європи

12/02/2020

Сьогодні на чемпіонаті Європи з вільної, жіночої і греко-римської боротьби в Римі (Італія) розпочали змагання жінки. Збірна Україна на континентальній першості представлена 10-ма борчинями, половина з яких – представниці Львівщини.

У вазі до 50 кг Оксана Лівач у стартовій сутичці перемогла туркеню Евін Демірхан (7:5), в другій розібралася з француженкою Жюлі Мартін Сабаті (12:2), а у півфіналі у надзвичайно драматичному поєдинку перемогла представницю РФ Мілану Дадашеву (9:8) і завтра побореться за “золото”.

У категорії до 55 кг також у фінал пробилася Соломія Винник. Спершу наша борчиня виграла у туркені Бедіха Гун (11:5), а у дуже напруженому півфіналі молдованку Маріану Драгутан (10:9). Завтра Соломія також позмагається за континентальне “золото”.

У вазі до 59 кг Ангеліна Лисак в першій сутичці виграла у Ельміри Гамбарової з Азербайджану (10:4), у чвертьфіналі програла молдованці Анастасії Нікіті (0:8). Та пробилася до фіналу і дала шанс Ангеліні у втішних сутичках поборотися за “бронзу”.

І врешті у категорії до 68 кг Алла Черкасова почергово перемогла Ірину Нетребу з Азербайджану (5:4) і француженку Кумба Ларрок (6:2), а у півфіналі зазнала поразки від представниці РФ Ханум Велієвої (1:11). Завтра Алла виступить у “бронзовому фіналі”.